PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahis Tahmin Bölümü



Sayfa : 1 2 3 [4]

  1. 09 Kasım 23:00 CF Uniao - Sporting Braga
  2. 09 Kasım 21:00 Belenenses - CD Tondela
  3. 08 Kasım 22:30 Arouca - Sporting Lisbon
  4. 08 Kasım 20:15 FC Porto - Vitoria Setubal
  5. 08 Kasım 18:00 Benfica Lisbon - Boavista
  6. 08 Kasım 18:00 CS Maritimo - Rio Ave FC
  7. 08 Kasım 18:00 Moreirense - FC Pacos Ferreira
  8. 08 Kasım 22:00 Girondins de Bordeaux Futbol Kulübü - AS Monaco
  9. 08 Kasım 22:00 Olimpik Lyon - AS Saint Etienne
  10. 08 Kasım 18:00 Olimpik Marsilya - OGC Nice
  11. 08 Kasım 19:00 Merida - Murcia
  12. 08 Kasım 19:00 Real Jaen - Marbella
  13. 08 Kasım 18:30 Ucam Murcia CF - CF Villanovense
  14. 08 Kasım 18:00 Cartagena - Granada CF B
  15. 08 Kasım 19:00 UD Cornella - LHospitalet
  16. 08 Kasım 18:00 CD Olimpic - UE Olot
  17. 08 Kasım 17:30 AS Trencin - Dunajska Streda
  18. 08 Kasım 17:30 Ross County - Celtic
  19. 08 Kasım 18:00 Arandina CF - Real Valladolid B
  20. 08 Kasım 18:00 Racing Santander - Burgos
  21. 08 Kasım 18:00 Racing Ferrol - Cacereno
  22. 08 Kasım 18:00 UD Logrones - UD Somozas
  23. 08 Kasım 17:45 Pena Sport - Pontevedra
  24. 08 Kasım 17:30 FC Coruxo - Guijuelo
  25. 08 Kasım 17:30 CD Izarra - Sporting Gijon (A)
  26. 08 Kasım 17:30 Cork City FC - Dundalk
  27. 08 Kasım 17:30 SV Scholz Grödig - SK Rapid Vien
  28. 08 Kasım 20:15 Bursaspor - Beşiktas JK
  29. 08 Kasım 17:00 Fenerbahçe - Konyaspor
  30. 08 Kasım 14:00 Sivasspor - Gaziantepspor
  31. 08 Kasım 14:00 Götene IF - Malmö FF
  32. 08 Kasım 18:00 Jagodina - Partizan Belgrad
  33. 08 Kasım 14:00 Beograd - Cukaricki
  34. 08 Kasım 14:30 Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar
  35. 08 Kasım 14:00 Olimpik Sarajevo - Sarajevo
  36. 08 Kasım 14:00 Zeljeznicar - Slavija Srpsko
  37. 09 Kasım 14:00 FK Gabala - Inter Bakü
  38. 08 Kasım 16:00 Neftchi - FK Ravan Baku
  39. 08 Kasım 14:00 Khazar Lenkoran - Karabakh
  40. 08 Kasım 19:30 Dinamo Kiev - Stal Dneprodzerzhinsk
  41. 08 Kasım 17:00 Dnipro Dniprope - FK Goverla Uzhgorod
  42. 08 Kasım 14:00 Volyn Lutsk - Vorskla Poltava
  43. 08 Kasım 14:00 Energomash Belgorod - Zenit Penza
  44. 09 Kasım 20:30 Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna
  45. 08 Kasım 20:30 Steaua Bükreş - Botosani
  46. 08 Kasım 14:00 CS Universitatea Craiova - Targu Mures
  47. 08 Kasım 14:00 Viimsi Mrjk - Vastseliina FC Tannem
  48. 08 Kasım 15:30 Eintracht Rheine - TUS Ennepetal
  49. 08 Kasım 15:30 SC Roland Beckum - Arminia Bielefeld (A)
  50. 08 Kasım 15:30 SUS Stadtlohn - Sus Neuenkirchen
  51. 08 Kasım 15:00 SC Paderborn 07 II - Sportfreunde Siegen
  52. 08 Kasım 14:00 SV Schermbeck - Sprockhövel
  53. 08 Kasım 17:00 Arsenal Tula - FC Zenit St Petersburg II
  54. 08 Kasım 15:00 FC Volgar - Baltika Kaliningrad
  55. 08 Kasım 14:00 FK Tyumen - FK Volga Nizhny Novgorod
  56. 09 Kasım 21:45 FC United of Manchester - Chesterfield
  57. 08 Kasım 17:00 Port Vale - Maidenhead United
  58. 08 Kasım 16:00 Whitehawk - Lincoln City
  59. 08 Kasım 16:00 Gborough Trinity - Shrewsbury Town
  60. 08 Kasım 16:00 Aldershot Town - Bradford City
  61. 08 Kasım 16:00 Braintree Town - Oxford United
  62. 08 Kasım 16:00 Maidstone Utd. - Yeovil Town
  63. 08 Kasım 16:00 Brackley Town - Newport County
  64. 08 Kasım 16:00 Bristol Rovers - Chesham Utd
  65. 08 Kasım 14:00 Didcot Town FC - Exeter City
  66. 08 Kasım 14:00 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Infonet II
  67. 08 Kasım 14:00 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II
  68. 08 Kasım 15:00 Zks Stal Rzeszow - Stal Mielec
  69. 08 Kasım 14:00 AP LKS Lodz - Hutnik Nowa Huta Krakow
  70. 08 Kasım 14:00 FC Milsami - Ursidos
  71. 08 Kasım 14:00 FC Academia Chisinau - Dacia Chisinau
  72. 08 Kasım 16:15 Levski Sofya - Lokomotiv Plovdiv
  73. 08 Kasım 14:00 Botev Plovdiv - Stara Zagora
  74. 08 Kasım 14:00 FC Lokomotiva Kosice - Dolny Kubin
  75. 08 Kasım 16:00 HB Koge - Fredericia
  76. 08 Kasım 16:00 Vendsyssel FF - Skive
  77. 08 Kasım 14:00 FC Helsingor - Vejle
  78. 08 Kasım 14:00 FK Mladost Carev Dvor - Metalurg Skopje
  79. 08 Kasım 14:00 KF Shkupi Skopje - Renova
  80. 08 Kasım 14:00 Vardar - Bregalnica Kraun
  81. 08 Kasım 14:00 Shkendija - FK Horizont Turnovo
  82. 08 Kasım 14:00 Sileks Kratovo - Rabotnicki
  83. 08 Kasım 13:45 Z. Sosnowiec - Chrobry Glogow
  84. 08 Kasım 13:30 Gölcükspor - Belediye Vanspor
  85. 08 Kasım 13:30 Beylerbeyi - Cine Madranspor
  86. 08 Kasım 15:30 K.Erciyesspor - Balıkesirspor
  87. 08 Kasım 13:30 Etimesgut Belediyespor - Manisa Buyuksehir Beled..
  88. 08 Kasım 13:30 Ankara Adliyespor - Tekirova Belediyespor
  89. 08 Kasım 13:30 Maltepespor - Kizilcabolukspor
  90. 08 Kasım 13:30 Fenerbahce U21 - Torku Konyaspor U21
  91. 08 Kasım 18:00 Gaziantep Bld.Spor - Alanyaspor
  92. 08 Kasım 13:30 Karşıyaka - Göztepe
  93. 08 Kasım 13:30 1461 Trabzon - Kardemir Karabükspor
  94. 08 Kasım 21:45 Sampdoria Genoa - AC Fiorentina
  95. 08 Kasım 19:00 SSC Napoli - Udinese Calcio
  96. 08 Kasım 16:00 AS Roma - Lazio
  97. 08 Kasım 16:00 Empoli - Juventus
  98. 08 Kasım 16:00 US Palermo - AC Chievo Verona
  99. 08 Kasım 16:00 Sassuolo - Carpi FC 1909
  100. 08 Kasım 16:00 Frosinone - Genoa FC
  101. 08 Kasım 13:30 Torino - Inter Milan
  102. 09 Kasım 13:30 Geylang International - Hougang United FC
  103. 08 Kasım 13:30 Home United FC - Tampines Rovers FC
  104. 08 Kasım 13:30 Rayo Vallecano (W) - Valencia Feminas CF
  105. 08 Kasım 13:30 Cajasol Trigueros Universidad - CD Transportes A..
  106. 08 Kasım 18:30 Lokomotiv Moskova - FC Zenit St Petersburg
  107. 08 Kasım 16:00 FK Krasnodar - CSKA Moskova
  108. 08 Kasım 13:30 Rubin Kazan - Krylya Sovetov
  109. 08 Kasım 17:45 Vitesse Arnhem - AZ Alkmaar
  110. 08 Kasım 15:30 C. Leeuwarden - FC Groningen
  111. 08 Kasım 15:30 Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam
  112. 08 Kasım 18:00 CF La Roda - SD Gernika
  113. 08 Kasım 18:00 Real Union Irun - UD Socuellamos CF
  114. 08 Kasım 18:00 SD Leioa - CD Mensajero
  115. 08 Kasım 17:00 Real Madrid (A) - Fuenlabrada CF
  116. 08 Kasım 13:15 Talavera - Portugalete
  117. 08 Kasım 17:00 Feirense - SC Olhanense
  118. 08 Kasım 17:00 Sporting Lissabon B - Penafiel
  119. 08 Kasım 17:00 Sporting Farense - Vitoria Guimaraes B
  120. 08 Kasım 17:00 Chaves - Oliveirense
  121. 08 Kasım 17:00 Portimonense SC - Leixoes
  122. 08 Kasım 17:00 CD Mafra - Atletico Clube Do Portugal
  123. 08 Kasım 14:00 Santa Clara - Benfica Lissabon B
  124. 08 Kasım 13:15 Viseu - FC Porto B
  125. 02 Ekim Hollanda Ligi
  126. 02 Ekim Almanya Ligi
  127. 02-05 Ekim İtalya Ligi
  128. 02 Ekim Fransa Ligi
  129. F.Bahçe'de oynamak istiyorum
  130. Hollanda Lig'inde 2. hafta sonuçları
  131. Lewandowski durdurulamıyor
  132. Fransa'da kıyasıya yarış!
  133. Juve, Caceres'in biletini kesti