PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahis Tahmin Bölümü



Sayfa : 1 2 [3] 4

  1. 15 Kasım 15:00 SV Lurup Hamburg - VfL Pinneberg
  2. 15 Kasım 15:00 Niendorfer - FC Süderelbe
  3. 15 Kasım 15:00 Halstenbek Rellingen - Curslack Neuengamme
  4. 14 Kasım 14:30 TUS Dassendorf - Buchholz 08
  5. 14 Kasım 14:00 FC Tuerkiye - USC Paloma
  6. 15 Kasım 14:00 Nadwislan Gora - Znicz Pruszkow
  7. 15 Kasım 14:00 Gryf Wejherowo - Energetyk Row Rybnik
  8. 15 Kasım 14:00 Radomiak Radom - Puszcza Niepolomnice
  9. 15 Kasım 14:00 Legionovia Legionowo - Blekitni Stargard Szczeci..
  10. 14 Kasım 18:00 Kotwica Kolobrzeg - Rakow Czestochowa
  11. 14 Kasım 17:00 Stal Mielec - GKS Tychy
  12. 14 Kasım 16:00 Wisla Pulawy - Olimpia Zambrow
  13. 14 Kasım 14:00 Okocimski Brzesko - S. Stalowa Wola
  14. 14 Kasım 14:00 Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
  15. 14 Kasım 19:00 Bytovia Bytow - Belchatow
  16. 14 Kasım 18:00 Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce
  17. 14 Kasım 18:00 Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki
  18. 14 Kasım 18:00 Dolcan Zabki - MKS Kluczbork
  19. 14 Kasım 16:00 Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
  20. 14 Kasım 14:00 Rozwoj Katowice - Sandecja Nowy Sacz
  21. 14 Kasım 14:00 AP LKS Lodz - Plomien Elk
  22. 15 Kasım 14:00 FK Dunajska Luzna - Spartak Trnava (A)
  23. 15 Kasım 14:00 FK Pohronie - Slovan Dusla Sala
  24. 14 Kasım 14:00 D. Banska Bystrica - Sfm Senec
  25. 14 Kasım 14:00 TJ Iskra Borcice - Nove Mesto
  26. 15 Kasım 14:00 Kosice - 1. FC Tatran Presov
  27. 15 Kasım 14:00 Dolny Kubin - Rimavska Sobota
  28. 14 Kasım 14:00 FK Haniska - Spisska Nova Ves
  29. 14 Kasım 14:00 Partizan Bardejov - MFk Lokomotiva Zvolen
  30. 14 Kasım 14:00 FK Poprad - Tatran Mikulas
  31. 14 Kasım 13:00 Slovakia U19 - Norway U19
  32. 14 Kasım 15:00 Gomel - FC Slutsk
  33. 14 Kasım 13:00 Lokomotiv 96 - Shakhter Soligorsk
  34. 14 Kasım 14:00 1 FC Slovacko U19 - FC Pardubice U19
  35. 14 Kasım 12:00 FC Zbrojovka Brno U19 - FC Fastav Zlin U19
  36. 14 Kasım 12:00 Hradec Kralove U19 - Bohemians 1905 U19
  37. 14 Kasım 12:00 Ceske Budejovice U19 - Vysocina Jihlava U19
  38. 14 Kasım 11:30 FK Teplice U19 - Opava U19
  39. 15 Kasım 16:00 Hradec Kralove - Usti Nad Labem
  40. 15 Kasım 14:30 FK Varnsdorf - Trinec
  41. 15 Kasım 14:30 Ceske Budejovice - Vysehrad
  42. 14 Kasım 14:30 Frydek Mistek - FC Graffin Vlasim
  43. 14 Kasım 14:30 FC Mas Taborsko - Sokolov
  44. 14 Kasım 11:15 Pardubice - MFk Karvina
  45. 14 Kasım 11:00 CS Soimii Pancota - Unirea Tarlungeni
  46. 14 Kasım 11:00 U. Cluj - FC Chindia Targoviste
  47. 14 Kasım 11:00 CS Mioveni - Bihor Oradea
  48. 14 Kasım 11:00 FC Olimpia Satu Mare - Csm Metalul Resita
  49. 14 Kasım 11:00 Gloria Buzau - ACS Bucovina Pojorata
  50. 14 Kasım 11:00 Asc Bacau - FC Dunarea Calarasi
  51. 14 Kasım 11:00 Otelul Galati - Clinceni
  52. 14 Kasım 11:00 Farul Constanta - Ceahlaul Pt. Neamt
  53. 14 Kasım 11:00 CS Rapid CFR Suceava - CF Braila
  54. 14 Kasım 05:00 Renofa Yamaguchi - J. League U
  55. 14 Kasım 10:00 Fagiano Okayama - Jef United Ichinara
  56. 14 Kasım 09:00 Omiya Ardija - Oita Trinata
  57. 14 Kasım 09:00 Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
  58. 14 Kasım 08:00 Mito Hollyhock - Consadole Sapporo
  59. 14 Kasım 07:00 Iwata Jubilo - Yokohama
  60. 14 Kasım 07:00 Tokushima Vortis - Roasso Kumamoto
  61. 14 Kasım 06:00 Tokyo Verdy - Zwiegen Kanazawa
  62. 14 Kasım 06:00 Kamatamare Sanuki - Gifu
  63. 14 Kasım 06:00 Tochigi - Kyoto Sanga FC
  64. 14 Kasım 05:00 Avispa Fukuoka - Ehime
  65. 14 Kasım 17:00 Gillingham - Bury
  66. 14 Kasım 17:00 Chesterfield - Oldham Athletic
  67. 14 Kasım 17:00 Colchester United - Coventry City
  68. 14 Kasım 17:00 Swindon Town - Scunthorpe
  69. 14 Kasım 17:00 Bradford City - Crewe Alexandra
  70. 14 Kasım 17:00 Sheffield United - Southend United
  71. 14 Kasım 17:00 Peterborough Utd. - Fleetwood Town
  72. 14 Kasım 17:00 Barnsley - Port Vale
  73. 14 Kasım 17:00 Blackpool FC - Doncaster Rovers
  74. 14 Kasım 14:30 Rochdale - Wigan Athletic
  75. 13 Kasım 21:45 Bosnia and Herzegovina - Ireland
  76. 13 Kasım 21:30 Lierse - ASV Geel
  77. 13 Kasım 20:00 Vejle - Roskilde
  78. 13 Kasım 19:45 Scotland U21 - Ukraine U21
  79. 13 Kasım 22:00 France - Germany
  80. 13 Kasım 21:45 Spain - England
  81. 13 Kasım 21:45 Slovakia - Switzerland
  82. 13 Kasım 21:45 Northern Ireland - Latvia
  83. 13 Kasım 21:45 Wales - Netherlands
  84. 13 Kasım 21:45 Poland - Iceland
  85. 13 Kasım 21:30 Czech Republic - Serbia
  86. 13 Kasım 20:30 Luxembourg - Greece
  87. 13 Kasım 19:30 Qatar - Turkey
  88. 13 Kasım 19:30 Wisla Plock - Katowice
  89. 13 Kasım 19:00 Austria U21 - Finland U21
  90. 13 Kasım 19:00 Germany U21 - Azerbaijan U21
  91. 13 Kasım 19:30 Serbia U21 - Italy U21
  92. 13 Kasım 18:30 Lithuanian U21 - Ireland U21
  93. 13 Kasım 19:00 Ceske Budejovice - Vysehrad
  94. 13 Kasım 18:30 1 SC Znojmo - Opava
  95. 13 Kasım 18:00 Montenegro U21 - Latvia U21
  96. 13 Kasım 18:00 Ireland U19 - Slovenia U19
  97. 13 Kasım 16:30 Scotland U19 - Latvia U19
  98. 13 Kasım 19:45 Romania U21 - Denmark U21
  99. 13 Kasım 16:00 Wales U21 - Armenia U21
  100. 13 Kasım 14:30 HNK Gorica - NK Dinamo Zagreb II
  101. 13 Kasım 19:00 Swaziland - Nijerya
  102. 13 Kasım 19:00 Moritanya - Tunus
  103. 13 Kasım 18:00 Libya - Fildişi Sahili
  104. 13 Kasım 17:00 Nijer - Cameroon
  105. 13 Kasım 16:30 Angola - Güney Afrika
  106. 13 Kasım 15:30 L. Arap Cemahiriyesi - Ruanda
  107. 13 Kasım 15:00 Kenya - Kape Verde
  108. 13 Kasım 14:00 Komor Adaları - Gana
  109. 13 Kasım 13:30 Madagaskar - Senegal
  110. 13 Kasım 10:40 Melbourne Heart - Western Sydney
  111. 13 Kasım 08:30 Wellington Phoenix FC - Adelaide United FC
  112. 13 Kasım 02:00 Arjantin - Brezilya
  113. 10 Kasım 21:45 Bromley - Boreham Wood
  114. 10 Kasım 21:45 Dover Athletic - Eastleigh
  115. 10 Kasım 21:45 Chester City - Kidderminster
  116. 10 Kasım 21:45 Macclesfield Town - Altringham
  117. 10 Kasım 21:45 Welling United - F. Green Rovers
  118. 10 Kasım 21:45 Woking - Braintree Town
  119. 10 Kasım 21:45 Cheltenham Town - Guiseley AFC
  120. 10 Kasım 21:45 Barrow - Grimsby Town
  121. 10 Kasım 21:15 Wattenscheid 09 - B. Dortmund (A)
  122. 10 Kasım 21:45 Plymouth Argyle - Millwall
  123. 10 Kasım 21:45 Rochdale - Morecambe
  124. 10 Kasım 21:45 Barnsley - York City
  125. 10 Kasım 21:45 Fleetwood Town - Sheffield United
  126. 10 Kasım 21:15 Gillingham - Yeovil Town
  127. 10 Kasım 21:15 Wigan Athletic - Blackpool FC
  128. 10 Kasım 02:00 Santiago Wanderers - U. Concepcion
  129. 09 Kasım 23:30 Union Espanola - Audax Italiano
  130. 09 Kasım 21:45 FC United of Manchester - Chesterfield
  131. 09 Kasım 21:30 Crotone - Avellino
  132. 09 Kasım 21:30 Athletic Bilbao (A) - UE Llagostera
  133. 09 Kasım 21:30 AS Nancy - Dijon
  134. 09 Kasım 21:15 Saint Pauli - Fortuna Düsseldorf
  135. 09 Kasım 23:00 CF Uniao - Sporting Braga
  136. 10 Kasım 21:15 Wigan Athletic - Blackpool FC
  137. 10 Kasım 02:00 Santiago Wanderers - U. Concepcion
  138. 09 Kasım 23:30 Union Espanola - Audax Italiano
  139. 09 Kasım 21:45 FC United of Manchester - Chesterfield
  140. 09 Kasım 21:30 Crotone - Avellino
  141. 09 Kasım 21:30 Athletic Bilbao (A) - UE Llagostera
  142. 09 Kasım 21:30 AS Nancy - Dijon
  143. 09 Kasım 21:15 Saint Pauli - Fortuna Düsseldorf
  144. 09 Kasım 23:00 CF Uniao - Sporting Braga
  145. 09 Kasım 21:00 Belenenses - CD Tondela
  146. 09 Kasım 21:00 Reggiana - Cueno
  147. 09 Kasım 21:00 Belenenses - St Pauli
  148. 09 Kasım 20:45 FC Lausanne - Sport
  149. 09 Kasım 20:30 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa
  150. 09 Kasım 20:30 Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna
  151. 09 Kasım 20:00 Maghreb Athletic Tetouan - Mouloudia Oujda
  152. 09 Kasım 19:30 Panetolikos - Giannina
  153. 09 Kasım 19:30 Jong AZ - Twente (Gençler)
  154. 09 Kasım 19:30 Almere City FC - FC Utrecht
  155. 09 Kasım 19:30 Jong de Graafschap - Sparta Rotterdam
  156. 09 Kasım 19:30 FC Volendam - Vitesse/Agovv
  157. 09 Kasım 19:30 Achilles 29 - FC Groningen
  158. 09 Kasım 19:00 Omonia - Apoel Nicosia
  159. 09 Kasım 19:00 Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Ashkelon
  160. 09 Kasım 19:00 Hapoel Petach Tikva - Maccabi Yavne
  161. 09 Kasım 18:00 Ironi Kiryat Gat - Hapoel Ramat Gan
  162. 09 Kasım 18:00 Olympiakos - Panegialios
  163. 09 Kasım 16:00 Palestine - Saudi Arabia
  164. 09 Kasım 15:00 Dukla Praha U21 - FC Banik Ostrava U21
  165. 09 Kasım 14:00 FC Hradec Kralove U21 - SK Slavia Praha U21
  166. 09 Kasım 14:00 1 FK Pribram U21 - FC Zbrojovka Brno U21
  167. 09 Kasım 14:00 FK Gabala - Inter Bakü
  168. 09 Kasım 13:30 Geylang International - Hougang United FC
  169. 09 Kasım 13:00 FC Mika Yerevan 2 - FC Alashkert 2
  170. 09 Kasım 13:00 FC Ulisses Yerevan 2 - FC Pyunik Yerevan 2
  171. 09 Kasım 03:00 Boyaco Chico - Jaguares de Cordoba
  172. 10 Kasım 01:10 Crucero Del Norte - CA Aldosivi
  173. 09 Kasım 20:30 Club Atletico Temperley - Arg. Juniors
  174. 09 Kasım 20:30 Nueva Chicago - Quilmes
  175. 09 Kasım 20:30 Huracan - Bel. De Cordoba
  176. 09 Kasım 02:30 Independiente - Velez Sarsfield
  177. 09 Kasım 05:00 V. Whitecaps - Portland Timbers
  178. 09 Kasım 02:30 FC Dallas - Seattle Sounders
  179. 10 Kasım 01:30 CD Santamarina Tandil - SP Estudiantes San Luis
  180. 09 Kasım 01:30 Atletico Tucuman - Club Atletico Los Andes
  181. 08 Kasım 22:00 Ottawa Fury FC - Minnesota United FC
  182. 09 Kasım 05:00 V. Whitecaps - Portland Timbers
  183. 09 Kasım 00:00 Columbus Crew - Montreal Impact
  184. 08 Kasım 22:00 NY Metrostars - Washington United
  185. 08 Kasım 22:00 Girondins de Bordeaux Futbol Kulübü - AS Monaco
  186. 08 Kasım 21:45 Sampdoria Genoa - AC Fiorentina
  187. 08 Kasım 21:30 Sevilla FC - Real Madrid
  188. 08 Kasım 23:30 Aragua - Portuguesa FC
  189. 08 Kasım 22:30 Estudiantes Merida - Mineros Guayana
  190. 08 Kasım 22:30 Trujillanos - Caracas
  191. 08 Kasım 22:30 DVO Italia - Zulia
  192. 08 Kasım 22:30 Llaneros - Tucanes FC
  193. 08 Kasım 22:30 Estudiantes De Caracas - Atletico Venezuela
  194. 08 Kasım 22:00 Guaros Lara - Carabobo
  195. 08 Kasım 21:30 Urena SC - Tachira
  196. 08 Kasım 21:30 Real Madrid - Sporting Lisbon
  197. 09 Kasım 00:00 Mali - Nijerya
  198. 08 Kasım 21:00 Belgium U17 - Mexico U17
  199. 08 Kasım 21:00 Gent - Royal Charleroi
  200. 10 Kasım 01:10 Crucero Del Norte - CA Aldosivi
  201. 09 Kasım 20:30 Club Atletico Temperley - Arg. Juniors
  202. 09 Kasım 20:30 Nueva Chicago - Quilmes
  203. 09 Kasım 20:30 Huracan - Bel. De Cordoba
  204. 09 Kasım 02:30 Independiente - Velez Sarsfield
  205. 08 Kasım 23:15 Atletico Rafaela - San Lorenzo
  206. 08 Kasım 23:15 Tigre - Racing Club
  207. 08 Kasım 23:15 Rosario Central - Boca Juniors
  208. 08 Kasım 21:00 River Plate - Newells Old Boys
  209. 08 Kasım 21:00 Nacional - Penarol
  210. 09 Kasım 03:00 Boyaco Chico - Jaguares de Cordoba
  211. 09 Kasım 01:00 Universidad Autonoma Del Caribe FC - D. La Equid..
  212. 08 Kasım 23:00 Cortulua - Itagui Ditaires
  213. 08 Kasım 21:00 Envigado - Boyaca Patriotas FC
  214. 08 Kasım 22:00 Joinville - Santos
  215. 08 Kasım 21:00 Palmeiras - Vasco Da Gama
  216. 08 Kasım 21:00 Flamengo RJ - Goias
  217. 08 Kasım 21:00 Cruzeiro - Sao Paulo
  218. 08 Kasım 21:00 Figueirense - Atletico MG
  219. 09 Kasım 20:00 Maghreb Athletic Tetouan - Mouloudia Oujda
  220. 08 Kasım 21:00 Cra de Hoceima - Raja Casablanca
  221. 09 Kasım 20:30 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa
  222. 08 Kasım 20:30 Norrköping - IFK Göteborg
  223. 08 Kasım 23:00 U. Deportes - CD Sport Loreto
  224. 08 Kasım 22:30 Utc de Cajamarca - Dep. San Martin
  225. 08 Kasım 20:30 Inti Gas Deportes - Juan Aurich
  226. 09 Kasım 20:30 Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna
  227. 08 Kasım 20:30 Steaua Bükreş - Botosani
  228. 08 Kasım 20:15 Bursaspor - Beşiktas JK
  229. 08 Kasım 20:15 Alcorcon - Almeira
  230. 09 Kasım 23:00 CF Uniao - Sporting Braga
  231. 09 Kasım 21:00 Belenenses - CD Tondela
  232. 08 Kasım 22:30 Arouca - Sporting Lisbon
  233. 08 Kasım 20:15 FC Porto - Vitoria Setubal
  234. 09 Kasım 01:00 Puebla - Club Tijuana
  235. 08 Kasım 20:00 Unam Pumas - Gallos Blancos de Queretaro
  236. 09 Kasım 00:30 CD Belen Siglo Xxi - Carmelita
  237. 08 Kasım 22:30 Limon FC - Herediano
  238. 08 Kasım 21:30 U. Costa Rica - Cartagines
  239. 08 Kasım 20:00 Liga Deportiva - Depotivo Saprissa
  240. 10 Kasım 01:30 CD Santamarina Tandil - SP Estudiantes San Luis
  241. 09 Kasım 01:30 Atletico Tucuman - Club Atletico Los Andes
  242. 08 Kasım 22:00 Instituto - Sportivo Belgrano
  243. 08 Kasım 22:00 CD Guarani A.f. - CA Douglas Haig
  244. 08 Kasım 22:00 Club Atletico Parana - Central Cordoba Sde
  245. 08 Kasım 22:00 Guillermo Brown - Union De Mar Del Plata
  246. 08 Kasım 22:00 Ferro Carril Oeste - Gimnasia Y Esgrima Mendoza
  247. 08 Kasım 20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Club Atletico Patr..
  248. 08 Kasım 20:00 Juventud Unida Gualeguaychu - Club Atletico Patr..
  249. 08 Kasım 20:00 Sparta Prag - Teplice
  250. 8 Kasım 20:00 Rijeka - Rnk Split