PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahis Tahmin Bölümü



Sayfa : 1 [2] 3 4

  1. SPAL - Avellino Tahmini
  2. Brest - Lens Tahmini
  3. St. Pauli - Nürnberg Tahmini
  4. Jong Ajax - VVV-Venlo Tahmini
  5. Deportivo La Coruna - Valencia
  6. Oynayiin bu kupon kacmaaaz
  7. Fiorentina'ya müjde
  8. Idmana çikmadilar
  9. Sassuolo'da son durum
  10. Dundalk'ta gözler golcüde
  11. Osmanli'da kaleci belirsiz
  12. Feyenoord'un yildizi yine yok
  13. Bilbao'da 4 eksik
  14. iNTER'DE EKSİK LİSTESİ KABARIK
  15. Villarreal eksiklerle geldi
  16. Rangelov dönüyor mu
  17. Osmanlıspor, İsviçre yolcusu.
  18. Ortega'dan Fenerbahçe itirafı .
  19. "Kararım hala değişmedi".
  20. Volkan : Bizi haşat ederler.
  21. Dünyanın en hızlı 9. golü.
  22. Drogba taraftarın üzerine yürüdü.
  23. Adamsın Albayrak!
  24. İngiltere'de transfer pazarlığı skandalı.
  25. Çırak Değil Taktik Ustası
  26. Töre'ye karşı çıktılar
  27. 101 - Antalyaspor - Akhisar Bld. G. Spor
  28. 131 - Auxerre - Le Havre
  29. 134 - Gfco Ajaccio - Nimes
  30. 136 - Red Star Paris - Chamois Niortais
  31. 138 - Troyes - Tours
  32. 146 - Porto - Boavista
  33. 149 - Mouscron Peruwelz - Club Brugge
  34. 154 - Toulouse - Paris St Germain
  35. 161 - Finn Harps - St Patricks
  36. % 20 canli casino discount'u
  37. Betitbet den 1500 TL bonus
  38. Peru - Ekvador
  39. Brezilya - Kolombiya
  40. Şili - Bolivya
  41. Venezuela - Arjantin
  42. Uruguay - Paraguay
  43. İsviçre - Portekiz
  44. Botafogo - Sport Recife
  45. Sevilla - Espanyol
  46. Porto - Estoril
  47. Slaven Koprivnica - Osijek
  48. Mersin İdmanyurdu - Yeni Malatyaspor
  49. BŞ Gaziantepspor - Göztepe
  50. NEC Nijmegen - Heerenveen
  51. Nottingham Forest - Wigan
  52. Birmingham - Wolverhampton
  53. Blackburn - Burton Albion
  54. Heerenveen - Utrecht
  55. Achilles 29 - NAC Breda
  56. Cambuur - Jong PSV
  57. Botosani - Steaua Bucarest
  58. Trabzonspor - Bursaspor
  59. Telstar - Fortuna Sittard
  60. FC Oss - Helmond Sport
  61. Süper Kupa Real Madrid'in
  62. Cavanda Beşiktaş'ı gözüne kestirdi
  63. Manchester United'dan Galatasaray'a...
  64. Dzsudzsak transferi açıklandı!
  65. Derbilerde deplasman yasağı kalktı mı?
  66. 634 - Bristol Rovers - Cardiff
  67. 632 - Thun - Grasshoppers
  68. 536 - Fleetwood Town - Leeds Utd
  69. 535 - Basel - Young Boys
  70. 531 - Lugano - Sion
  71. Guadalajara - Monterrey
  72. Piast Gliwice-Wisla Plock
  73. Oulu - Haka
  74. Mariehamn - Inter Turku
  75. Flamengo - America Mineiro
  76. Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik
  77. Glasgow Rangers - Stranraer
  78. GAIS - Varbergs BoIS
  79. Djurgarden - GIF Sundsvall
  80. VPS - KuPS Kuopio
  81. Darbeye karşı tek yürek tek bilek ..
  82. Muslera’dan itiraf: Çok şaşırdım..
  83. Hammarby'nin golcüsü yok
  84. Lahti evinde başka
  85. Brann'da 3 belirsiz
  86. Rotasyon olabilir
  87. Fenerbahçe'nin rakibi monaco
  88. 2 kritik eksik var
  89. Süperlig şampiyonluk oranlar belli oldu
  90. En golcü isim ayrildi
  91. Galaxy'de 3 önemli eksik
  92. Fransız yıldız son sözü söyledi
  93. Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu!
  94. Fenerbahçe Jonathan Silva'yı bitirmek üzere!
  95. 319 - Odds Bk - Aalesund
  96. 328 - Sao Paulo - America Mineiro
  97. 335 - New York - Portland
  98. Euro 2016'da finalin adı Portekiz-Fransa! İşte bahis bürolarının favorisi:
  99. Fransa'da kadro belli
  100. Portekiz'de haberler iyi
  101. 253 - Chapecoense - Corinthians
  102. 252 - Seattle - Los Angeles
  103. 240 - Brann - Valerenga
  104. 237 - Hacken - Hammarby
  105. 235 - Djurgarden - Norrkoping
  106. 220 - Viking - Stromsgodset
  107. 169 - Portekiz - Fransa
  108. Aek larnaca'da kilit eksik
  109. Forvetler yine yok
  110. Golcüsü tatile çikti
  111. Stabaek'te 3 belirsiz
  112. Maç oynamadan üst tura çikti
  113. Dinamo minsk'te 4 eksik
  114. İlk maçların sonuçları
  115. Iddaa'da yüksek kaldi
  116. Almanya-fransa yorumumuz
  117. Portekiz-galler
  118. Kapanan Bahis Siteleri
  119. Teniste Şike Depremi!
  120. Bahis Oynayan Teknik Direktöre Men Cezası!
  121. Güncel sakat futbolcu listesi
  122. Value Maçlar
  123. 460 - Shakhtar Donetsk - Sevilla
  124. 432 - Atletico Madrid - B. Münih
  125. 410 - Hull - Brentford
  126. 409 - Afc Wimbledon - Portsmouth
  127. 408 - Walsall - Shrewsbury
  128. 407 - Manchester City - Real Madrid
  129. 401 - Atromitos - Aek Athens
  130. 15 Kasım 14:00 FK Donji Srem Pecinci - Zemun Belgrade
  131. 15 Kasım 14:00 FK Sloboda Point - FK Sindjelic Beograd
  132. 14 Kasım 17:30 Napredak - Bsk Borca
  133. 14 Kasım 14:00 FK Radnicki 1923 - FK Backa BP
  134. 14 Kasım 14:00 FK Loznica - FK Sloga Petrovac Na Mlavi
  135. 14 Kasım 14:00 Celarevo - Dinamo Vranje
  136. 15 Kasım 15:00 E. Norderstedt - Goslarer
  137. 15 Kasım 15:00 Etsv Weiche Flensburg - Wolfsburg (A)
  138. 15 Kasım 15:00 Drochtersen Assel - TSV Schilksee
  139. 15 Kasım 15:00 Havelse - Saint Pauli (A)
  140. 15 Kasım 15:00 Cloppenburg - Hildesheim
  141. 15 Kasım 15:00 Meppen - Oldenburg
  142. 14 Kasım 14:00 Hannover 96 (A) - Rehden
  143. 15 Kasım 16:00 Concordia Hamburg - Meiendorfer
  144. 15 Kasım 15:00 Buxtehuder SV - Altona 93
  145. 15 Kasım 15:00 SV Lurup Hamburg - VfL Pinneberg
  146. 15 Kasım 15:00 Niendorfer - FC Süderelbe
  147. 15 Kasım 15:00 Halstenbek Rellingen - Curslack Neuengamme
  148. 14 Kasım 14:30 TUS Dassendorf - Buchholz 08
  149. 14 Kasım 14:00 FC Tuerkiye - USC Paloma
  150. 15 Kasım 14:00 Nadwislan Gora - Znicz Pruszkow
  151. 15 Kasım 14:00 Gryf Wejherowo - Energetyk Row Rybnik
  152. 15 Kasım 14:00 Radomiak Radom - Puszcza Niepolomnice
  153. 15 Kasım 14:00 Legionovia Legionowo - Blekitni Stargard Szczeci..
  154. 14 Kasım 18:00 Kotwica Kolobrzeg - Rakow Czestochowa
  155. 14 Kasım 17:00 Stal Mielec - GKS Tychy
  156. 14 Kasım 16:00 Wisla Pulawy - Olimpia Zambrow
  157. 14 Kasım 14:00 Okocimski Brzesko - S. Stalowa Wola
  158. 14 Kasım 14:00 Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
  159. 14 Kasım 19:00 Bytovia Bytow - Belchatow
  160. 14 Kasım 18:00 Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce
  161. 14 Kasım 18:00 Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki
  162. 14 Kasım 18:00 Dolcan Zabki - MKS Kluczbork
  163. 14 Kasım 16:00 Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
  164. 14 Kasım 14:00 Rozwoj Katowice - Sandecja Nowy Sacz
  165. 14 Kasım 14:00 AP LKS Lodz - Plomien Elk
  166. 15 Kasım 14:00 FK Dunajska Luzna - Spartak Trnava (A)
  167. 15 Kasım 14:00 FK Pohronie - Slovan Dusla Sala
  168. 14 Kasım 14:00 D. Banska Bystrica - Sfm Senec
  169. 14 Kasım 14:00 TJ Iskra Borcice - Nove Mesto
  170. 15 Kasım 14:00 Kosice - 1. FC Tatran Presov
  171. 15 Kasım 14:00 Dolny Kubin - Rimavska Sobota
  172. 14 Kasım 14:00 FK Haniska - Spisska Nova Ves
  173. 14 Kasım 14:00 Partizan Bardejov - MFk Lokomotiva Zvolen
  174. 14 Kasım 14:00 FK Poprad - Tatran Mikulas
  175. 14 Kasım 13:00 Slovakia U19 - Norway U19
  176. 14 Kasım 15:00 Gomel - FC Slutsk
  177. 14 Kasım 13:00 Lokomotiv 96 - Shakhter Soligorsk
  178. 14 Kasım 14:00 1 FC Slovacko U19 - FC Pardubice U19
  179. 14 Kasım 12:00 FC Zbrojovka Brno U19 - FC Fastav Zlin U19
  180. 14 Kasım 12:00 Hradec Kralove U19 - Bohemians 1905 U19
  181. 14 Kasım 12:00 Ceske Budejovice U19 - Vysocina Jihlava U19
  182. 14 Kasım 11:30 FK Teplice U19 - Opava U19
  183. 15 Kasım 16:00 Hradec Kralove - Usti Nad Labem
  184. 15 Kasım 14:30 FK Varnsdorf - Trinec
  185. 15 Kasım 14:30 Ceske Budejovice - Vysehrad
  186. 14 Kasım 14:30 Frydek Mistek - FC Graffin Vlasim
  187. 14 Kasım 14:30 FC Mas Taborsko - Sokolov
  188. 14 Kasım 11:15 Pardubice - MFk Karvina
  189. 14 Kasım 11:00 CS Soimii Pancota - Unirea Tarlungeni
  190. 14 Kasım 11:00 U. Cluj - FC Chindia Targoviste
  191. 14 Kasım 11:00 CS Mioveni - Bihor Oradea
  192. 14 Kasım 11:00 FC Olimpia Satu Mare - Csm Metalul Resita
  193. 14 Kasım 11:00 Gloria Buzau - ACS Bucovina Pojorata
  194. 14 Kasım 11:00 Asc Bacau - FC Dunarea Calarasi
  195. 14 Kasım 11:00 Otelul Galati - Clinceni
  196. 14 Kasım 11:00 Farul Constanta - Ceahlaul Pt. Neamt
  197. 14 Kasım 11:00 CS Rapid CFR Suceava - CF Braila
  198. 14 Kasım 05:00 Renofa Yamaguchi - J. League U
  199. 14 Kasım 10:00 Fagiano Okayama - Jef United Ichinara
  200. 14 Kasım 09:00 Omiya Ardija - Oita Trinata
  201. 14 Kasım 09:00 Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu
  202. 14 Kasım 08:00 Mito Hollyhock - Consadole Sapporo
  203. 14 Kasım 07:00 Iwata Jubilo - Yokohama
  204. 14 Kasım 07:00 Tokushima Vortis - Roasso Kumamoto
  205. 14 Kasım 06:00 Tokyo Verdy - Zwiegen Kanazawa
  206. 14 Kasım 06:00 Kamatamare Sanuki - Gifu
  207. 14 Kasım 06:00 Tochigi - Kyoto Sanga FC
  208. 14 Kasım 05:00 Avispa Fukuoka - Ehime
  209. 14 Kasım 17:00 Gillingham - Bury
  210. 14 Kasım 17:00 Chesterfield - Oldham Athletic
  211. 14 Kasım 17:00 Colchester United - Coventry City
  212. 14 Kasım 17:00 Swindon Town - Scunthorpe
  213. 14 Kasım 17:00 Bradford City - Crewe Alexandra
  214. 14 Kasım 17:00 Sheffield United - Southend United
  215. 14 Kasım 17:00 Peterborough Utd. - Fleetwood Town
  216. 14 Kasım 17:00 Barnsley - Port Vale
  217. 14 Kasım 17:00 Blackpool FC - Doncaster Rovers
  218. 14 Kasım 14:30 Rochdale - Wigan Athletic
  219. 13 Kasım 21:45 Bosnia and Herzegovina - Ireland
  220. 13 Kasım 21:30 Lierse - ASV Geel
  221. 13 Kasım 20:00 Vejle - Roskilde
  222. 13 Kasım 19:45 Scotland U21 - Ukraine U21
  223. 13 Kasım 22:00 France - Germany
  224. 13 Kasım 21:45 Spain - England
  225. 13 Kasım 21:45 Slovakia - Switzerland
  226. 13 Kasım 21:45 Northern Ireland - Latvia
  227. 13 Kasım 21:45 Wales - Netherlands
  228. 13 Kasım 21:45 Poland - Iceland
  229. 13 Kasım 21:30 Czech Republic - Serbia
  230. 13 Kasım 20:30 Luxembourg - Greece
  231. 13 Kasım 19:30 Qatar - Turkey
  232. 13 Kasım 19:30 Wisla Plock - Katowice
  233. 13 Kasım 19:00 Austria U21 - Finland U21
  234. 13 Kasım 19:00 Germany U21 - Azerbaijan U21
  235. 13 Kasım 19:30 Serbia U21 - Italy U21
  236. 13 Kasım 18:30 Lithuanian U21 - Ireland U21
  237. 13 Kasım 19:00 Ceske Budejovice - Vysehrad
  238. 13 Kasım 18:30 1 SC Znojmo - Opava
  239. 13 Kasım 18:00 Montenegro U21 - Latvia U21
  240. 13 Kasım 18:00 Ireland U19 - Slovenia U19
  241. 13 Kasım 16:30 Scotland U19 - Latvia U19
  242. 13 Kasım 19:45 Romania U21 - Denmark U21
  243. 13 Kasım 16:00 Wales U21 - Armenia U21
  244. 13 Kasım 14:30 HNK Gorica - NK Dinamo Zagreb II
  245. 13 Kasım 19:00 Swaziland - Nijerya
  246. 13 Kasım 19:00 Moritanya - Tunus
  247. 13 Kasım 18:00 Libya - Fildişi Sahili
  248. 13 Kasım 17:00 Nijer - Cameroon
  249. 13 Kasım 16:30 Angola - Güney Afrika
  250. 13 Kasım 15:30 L. Arap Cemahiriyesi - Ruanda